Pawia Lubin - strona nieoficjalna

PAWIA LUBIN TV

Pawia Lubin - THC Jeżyce
Ładowanie...

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

W środę z liderem!

• autor: AM, 2011-03-21 23:26

Po ubiegłotygodniowej niespodziewanej porażce z LZS-em Ustronie nasz zespół czeka kolejne bardzo trudne zadanie. Tym razem rywalem Pawiej będzie niepokonany do tej pory lider rozgrywek - Wielki Manhatan Lubin. Ich dotychczasowy bilans rzuca na kolana, dlatego każdy z nas musi się wznieść na wyżyny swoich umiejętności abyśmy mogli walczyć jak równy z równym z naszym najbliższym rywalem.

Z LZS-em bez Smolarka

• autor: AM, 2011-03-16 14:51

Niestety, w dzisiejszym spotkaniu przeciwko LZS Ustronie na boisku nie ujrzymy Dawida Smolarka. W godzinach przedpołudniowych poinformował mnie o tym sam zainteresowany. Stawia nas to w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ wobec absencji zarówno Ebiego i Mikuły nasz atak będzie niesamowicie osłabiony. Na tą chwilę jedynym ofensywnie usposobionym zawodnikiem gotowym do gry jest "Żółwik". Niewykluczone, że w dzisiejszym spotkaniu wystąpi nasz as w rękawie, o którego personaliach nie poinformujemy do momentu rozpoczęcia meczu.

Jutro z LZS-em!

• autor: AM, 2011-03-15 17:45

Już jutro tj. w środę Pawia Lubin rozegra kolejne spotkanie w amatorskiej lidze Playarena. Rywalem tym razem będzie polsko-rumuńska ekipa LZS Ustronie :) Będzie to dla naszego zespołu już 16-ty mecz w aktualnie trwającym sezonie.

Wygrana z Dominatorami!

• autor: AM, 2011-03-10 23:18

Za nami pierwszy mecz po zimowej przerwie na zielonym boisku. Naszym rywalem w dzisiejszym spotkaniu był zespół Dominatorów, który pokonał nas w pierwszym bezpośrednim spotkaniu jeszcze jesienią. Tak więc było o co walczyć i wywalczyliśmy swoje. W zespole zadebiutowało dwóch nowych graczy - chcesz wiedzieć jakich? Zajrzyj do rozwinięcia newsa.

Zagramy w Rudzie Śląskiej!

• autor: AM, 2011-01-13 23:21

Tylko trochę poprawiły się warunki atmosferyczne i już ruszyły zapisy do turnieju o Amatorskie Mistrzostwo Rudy Śląskiej organizowany przez jedną z drużyn uczestniczących na co dzień w lidze Playareny - AKS Pordzika. Eliminacje do turnieju odbędą się 16 kwietnia, zaś sam finał rozegrany zostanie dwa miesiące później. Swoją obecność na zawodach potwierdziło już kilka drużyn z amatorskiej ligi, co dodaje jeszcze większego smaczku do rywalizacji. Sam turniej rozgrywany będzie pod hasłem : "Człowieku rusz się z domu" i my to właśnie po krótkich drużynowych konsultacjach postanowiliśmy zrobić. Tak będziemy tam!

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LZS UstroniePawia Lubin
LZS Ustronie 10:6 Pawia Lubin